Televízia cez internet

Všetky zápasy Premier League naživo

Priame prenosy zápasov Ligy majstrov UEFA, Premier League, Európskej ligy, Európskej konferenčnej ligy, Bundesligy, LaLigy, Série A a ďalších v internetovej televízii Skylink Live TV.

Dostupná v celej EÚ a so 7-dňovým archívom.

CANAL +

Program nadchne všetkých milovníkov napätia, odvážnych prestreliek a hrdínských súbojov. Môžete sa tešiť na novinky v podobe akčných seriálov a filmov so známymi tvárami.

Formula 1

Sledujte všetky preteky a tréningy F 1 naživo alebo zo záznamu.

Internetová televízia Skylink LIVE TV

Až 79 TV programov a Videotéka so stovkami filmov a seriálov

Sedemdňový archív s možnosťou pustiť si od začiatku práve vysielaný program 

Prístup cez mobil, tablet, počítač a vybrané smart TV 

Exkluzívne premiéry seriálov, filmov a dokumentov, ktoré nikde inde neuvidíte  

VYBERTE SI Z NAŠICH PROGRAMOVÝCH BALÍČKOV

Máte satelit od Skylinku? Aktivujte si Skylink Live TV, ktorá je automaticky súčasťou vášho satelitného predplatného. 

TELEVÍZNA ZÁBAVA CEZ INTERNET, KDEKOĽVEK V CELEJ EÚ

Až 79 programov, z toho 56 v HD kvalite. Vyberajte medzi filmovými, dokumentárnymi a detskými programami či programami pre dospelých. Láka vás futbal? CANAL+ Sport prináša živé prenosy všetkých zápasov Premier League. Samozrejmosťou je spätné sledovanie všetkých programov z archívu a bohatá videotéka s filmami a seriálmi (nielen) z produkcie CANAL+ a SPI. 

7-DŇOVÝ ARCHÍV VYSIELANIA

Vysielanie televíznych programov pre vás archivujeme celých 7 dní. Máte teda dostatok času nato, aby ste si spätne prehrali program, ktorý ste si nestihli pozrieť. Vďaka archívu televízneho vysielania sa už nemusíte podriaďovať televíznemu programu.

VIDEOTÉKA SKYLINK LIVE TV A CANAL+

Základná videotéka Skylink Live TV je súčasťou všetkých balíčkov. Ponúka limitovaný výber filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami a tiež dokumenty od National Geographic a Viasat alebo knižnicu LEO TV pre dospelých (LEO TV je dostupná len na smart TV a PC).

Chcete bohatší výber? Potom je tu pre vás úplne nová videotéka CANAL+! Užívajte si premiéry tých najlepších filmov a seriálov americkej i európskej produkcie. Videotéka CANAL+ je súčasťou balíčkov CANAL+, Smart, Multi a Kombi+.