Superfire solárna lampa FF13-C 22vv, 300lm, 2400 Ah

Solárna lampa Superfire FF13-C sa skvele hodí nielen na záhradu, ale aj pri vchode, v garáži alebo na balkóne. Poskytuje osvetlenie pri 300 lm a ponúka 3 režimy svietenia. Vďaka jeho otočným hlavám si ľahko nastavíte jeho polohu tak, aby vyhovovala vašim potrebám. Disponuje tiež citlivým pohybovým senzorom a vyznačuje sa vodeodolnosťou IP54. Jeho pracovná doba dosahuje až 12 hodín a o pohodlné nabíjanie sa stará vstavaný solárny panel.

Vyberte si z 3 prevádzkových režimov

Lampa je vybavená pohybovým senzorom, takže svetlo sa po zotmení automaticky zapne, keď zaznamená pohyb. Ponúka tiež 3 režimy svietenia. V prvom sa lampa zapne, keď sa objavíte v jej blízkosti, a úplne sa vypne 20 sekúnd po tom, čo zmiznete zo senzorového poľa. V druhom režime sa lampa rozsvieti pri pohybe a jemne zhasne svetlo na 20 sekúnd. Posledný režim vám dáva možnosť nastavenia nepretržitého jemného osvetlenia. Režimy budete meniť pomocou diaľkového ovládača.

Vytvorené pre vaše pohodlie

Bojíte sa, že sa lampa počas drsných poveternostných podmienok poškodí? Nebuď! Zariadenie je vyrobené z viac než odolných materiálov, ktoré sa vyznačujú odolnosťou voči premenlivým poveternostným podmienkam a stupeň krytia IP54 znamená, že sa nezľakne dažďa ani snehu. A čo viac, uhol jednotlivých hláv si môžete ľubovoľne nastaviť.

Využite bezplatnú slnečnú energiu

Využite verejne dostupnú solárnu energiu a dajte zbohom vysokým účtom za elektrinu. Lampa je vybavená 2400 mAh batériou, takže sa nemusíte obávať častého nabíjania - poskytuje až 12 hodín prevádzky. Zariadenie má navyše zabudovaný polysilikónový solárny panel, pomocou ktorého lampu nabijete už za približne 6 hodín.

VlastnostiNávod

výdrž: 8-12h
svietivosť: 280lm
krytie: IP54
farba svetla: studená biela

19,90 €