Superfire solárna lampa FF11 -F, 280lm, 1500Ah

SuperFire FF11-F je automatická solárna lampa, ktorá dobre poslúži ako svetlo pre vašu záhradu, balkón alebo vchod do domu, ale je dostatočne výkonná, aby úspešne poslúžila ako pouličné osvetlenie. Ľahko ho namontujete na takmer akúkoľvek stenu – najlepšie na dobre slnečnom mieste, aby ste naplno využili jeho potenciál.

Reaguje na váš pohyb

Toto širokouhlé svietidlo má citlivý senzor, ktorý detekuje pohyb v okruhu 5 m. Pre jeho fungovanie si môžete nastaviť tri režimy. V prvom prípade sa lampa zapne, keď sa objavíte v jej blízkosti, a úplne sa vypne 15 sekúnd po tom, čo zmiznete zo senzorového poľa. V druhom režime sa lampa rozsvieti pri pohybe a jemne zhasne svetlo na 15 sekúnd. Posledný režim vám dáva možnosť nastavenia nepretržitého jemného osvetlenia.

Nepretržitá prevádzka

Pri plnom nabití beží 8-12 hodín. Nemusíte sa báť, že vám dôjde svetlo, keď sa záhradná párty pretiahne do rána letnej noci.

Svetlo bez účtov

Ekologické a energeticky účinné svetlá SuperFire nevytvárajú žiadne poplatky za elektrinu. Solárny panel sa počas dňa nabíja a premieňa slnečné lúče na elektrinu. Nevymieňate žiarovky, nezapájate lampu! Jednoducho ho namontujete a necháte pôsobiť a keď sa rozhodnete, že osvetlenie nie je potrebné, môžete pomocou tlačidla lampu úplne vypnúť.

Pripravený na každú situáciu

Kryt FF11-F je vyrobený z viac ako odolných materiálov, vďaka čomu je lampa vodotesná (IP54) a odolná voči teplote (-10~60°C). Môžete si byť istí, že svoju prácu splní za akýchkoľvek podmienok.

VlastnostiNa stiahnutie

výdrž: 8-12h
svietivosť: 280lm
krytie: IP54
farba svetla: studená biela

18,90 €