Superfire solárna Lampa FF10-B, 2200mAH

FF10-B je inteligentná polykryštalická solárna lusterová lampa. Vyznačuje sa vysokou mierou konverzie, ako aj extrémne krátkym časom nabíjania. Je prispôsobený na vonkajšiu aj vnútornú prevádzku. Ľahko sa inštaluje a jeho univerzálny dizajn bude fungovať takmer v akomkoľvek prostredí a poskytne jasné svetlo v okruhu 3 m.

Žiarovka nabitá solárnym panelom

Luster je osadený žiarovkou, vo vnútri ktorej sú LED diódy usporiadané tak, aby poskytovali čo najlepšie osvetlenie na akomkoľvek mieste. Bude nápadným a praktickým doplnkom do záhrady, pri vchode do domu alebo na balkón. Sila jeho prevádzky umožňuje aj efektívne osvetľovanie ulíc, či plotov.

Dlhotrvajúci výkon

Svietidlo ponúka nastavenie plného výkonu pre pevné osvetlenie. Môžete znížiť jeho prevádzku na 50%, rovnako ako 25%, keď chcete, aby bol náladovejší. Doba nabíjania je len 4-6 hodín, pričom doba chodu sa pohybuje od 3-8 hodín v závislosti od režimu.

Diaľkové ovládanie

SuperFire FF10-B sa automaticky vypne, keď sa rozsvieti. Pomocou diaľkového ovládača môžete ovládať jeho činnosť. Budete ho zapínať a vypínať, kedy chcete, nastavovať dobu prevádzky a jas svetla, o ktorý máte záujem.

Pre špeciálne úlohy

Silného dažďa sa báť nemusíte. Solárna lampa je plne vodotesná, takže ju nie je potrebné rozoberať ani pri dlhotrvajúcich a silných dažďoch.

VlastnostiNa stiahnutie

výdrž: 8-10h
dosah: 3m

19,90 €