Sonická zubná kefka Fairywill FW - 507 + FW - 5020E ústna sprcha čierna

Sonická zubná kefka so sadou náhradných hláv a vodným nástavcom FW-507+FW-5020E
Ohromte každého oslnivým úsmevom. Sonická zubná kefka FairyWill FW507 schválená ADA generuje vibrácie rýchlosťou až 40 000 za minútu a ponúka na výber 5 režimov. Je tiež vybavený inteligentným 2-minútovým časovačom. Jeho batéria s dlhou výdržou poskytuje výdrž až 30 dní na jedno nabitie. Navyše v balení nájdete aj irigátor FairyWill 5020E, ktorý má na výber 3 režimy a umožňuje dôkladné čistenie zubov. Je vybavená 300 ml nádržkou na vodu, ktorú nebudete mať problém doplniť

Ešte dôkladnejšie čistenie

Vysoká frekvencia vibrácií poskytuje sonickej zubnej kefke FW507 dôkladné vyčistenie už za 2 minúty! Je tiež vybavený inteligentným časovačom, ktorý vám každých 30 sekúnd poskytne krátku pauzu, aby vám pripomenul, že máte zmeniť oblasť úst, ktorú si čistíte. Po 2 minútach sa zubná kefka automaticky vypne.

Na výber 5 prevádzkových režimov

Prispôsobte činnosť zubnej kefky svojim potrebám. Zariadenie ponúka na výber 5 režimov. Clean je ideálny na každodenné použitie, zatiaľ čo White vás zbaví aj toho najodolnejšieho povlaku a škvŕn. Masážny režim masíruje vaše ďasná a režim Polish leští predné zuby. K dispozícii je aj jemný režim Sensitive.

Vodeodolný

Bez obáv používajte zubnú kefku v sprche alebo vo vani. Je vodotesný IPX7. Po každom použití ho tiež môžete pokojne umyť pod tečúcou vodou, čím predĺžite jeho životnosť a znížite riziko množenia baktérií.

Vrátane vymeniteľných hrotov

Sada obsahuje 8 vymeniteľných hrotov zubnej kefky. Môžete ich rozdeliť medzi členov vašej rodiny alebo si ich nechať pre seba ako rezervu. Nemusíte ani pamätať na ich výmenu! Po určitom čase začnú farebné štetiny hrotu blednúť, čo znamená, že by ste ho mali vyhodiť a nainštalovať nový.

Dlhá doba chodu

Táto zubná kefka je vybavená batériou s dlhou výdržou, vďaka ktorej vám bude perfektne slúžiť až 30 dní na jedno nabitie. Nabitie trvá približne 4 hodiny. Zariadenie podporuje napäťový rozsah 110-240V, čo znamená, že ho jednoducho pripojíte nielen k bežnej sieťovej nabíjačke, ale napríklad aj k powerbanke alebo notebooku.

Kompletná ústna hygiena

Irigátor účinne odstraňuje až 99,99 % zvyškov jedla a zubného kameňa, pričom poskytuje hĺbkovú masáž ďasien a zlepšuje krvný obeh. Môžete si teda nielen dôkladne vyčistiť zuby, ale aj zlepšiť stav vašich zubov. Vylepšená pulzujúca technológia umožňuje 30-100 PSI prúdu vody dosiahnuť aj tie oblasti úst, kam sa bežné zubné kefky nedostanú.

3 režimy prevádzky

Prispôsobte si chod irigátora svojim potrebám. Prístroj ponúka 3 režimy čistenia. Režim CLEAN je ideálny pre každodenné použitie. Voda pulzuje rýchlosťou 1800-krát za minútu, aby účinne vyčistila vaše ústa. Soft režim je vhodný pre začiatočníkov a ľudí s citlivými zubami. Frekvencia 1400 krát za minútu umožňuje dôkladné a zároveň jemné čistenie. Masážny režim (1400-1800 krát za minútu) dôkladne vyčistí vaše zuby a zároveň poskytne masáž ďasien.

Praktická nádrž na vodu

Irigátor je vybavený veľkou nádržou na vodu s objemom 300 ml. To stačí na to, aby ste si mohli dôkladne vyčistiť zuby bez toho, aby ste ju museli dopĺňať. V prípade potreby ho ľahko vyčistíte a zabránite tak množeniu baktérií. Navyše vďaka vylepšenej konštrukcii nádržka nepreteká a jej naplnenie vodou je hračka a rýchle.

Vrátane 4 vymeniteľných trysiek

V súprave nájdete až 4 trysky pre irigátor. Na čistenie zubov ho tak môže použiť celá vaša rodina. Všetky hroty sú pomerne dlhé a otáčajú sa o 360°, vďaka čomu sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta v ústach. Poznámka: Aby ste predišli množeniu baktérií a zachovali hygienu, odporúčame vymeniť trysku približne každé 3 mesiace.

Dlhá doba chodu

Dizajn akumulátorového zavlažovača vám dáva takmer neobmedzenú slobodu. Zariadenie je vybavené lítiovou batériou s dlhou výdržou, ktorá umožňuje prevádzku až 21 dní na jedno nabitie. Ak ho chcete nabiť, jednoducho ho zapojte do nabíjačky, napájacej banky alebo dokonca do notebooku pomocou priloženého kábla USB. Po približne 4 hodinách bude opäť plne funkčný!

Vodeodolný

Používajte svoj irigátor bez obáv v kúpeľni, sprche alebo vani. Zariadenie je s krytím IPX7. Výrobok je tiež vybavený dvojitým tesnením, ktoré účinne zamedzí prípadnému úniku. V prípade potreby môžete zavlažovač vyčistiť aj tak, aby zostal v perfektnom stave ešte dlhšie.

Ľahký a prenosný

Irigátor FairyWill 5020E je neuveriteľne ľahký a prenosný. Vďaka ergonomickému dizajnu skvele padne do ruky a poskytuje pohodlie. Ak chcete, pokojne si ho môžete vziať so sebou na dovolenku – nezaberie Vám príliš veľa miesta v taške či kufri. Tiež to nebude veľká záťaž.

VlastnostiPríslušenstvo

počet vibrácií: až 40000 za minútu
vodeodolnosť: IPX7
používanie na 1 nabitie: až 30 dní
doba nabitia: cca 4 h
objem nádobky: 300ml
tlak ústnej sprchy: 30-100 PSI

51,90 €