Modee Lighting LED vianočná reťaz 200 LED 20m teplá biela

Reťazové LED svetlá Modee Lighting sú úžasným a atmosférickým riešením osvetlenia, ktoré je ideálne pre vonkajšie alebo vnútorné svetelné dekorácie. Odporúčame predovšetkým na vianočné obdobie, no ako náladové osvetlenie dokáže navodiť príjemnú atmosféru v každom ročnom období. Táto girlanda robí prostredie útulným a elegantným svojim podmanivým teplým bielym svetlom a mnohými špeciálnymi režimami osvetlenia.

Reťazec svetiel je vybavený 20 metrov dlhým zeleným káblom, na ktorom je každých 10 centimetrov umiestnených celkom 200 teplých bielych LED diód. 20 metrová šnúra sa pripája 3 metrovým káblom do štandardnej zástrčky EÚ, takže celková dĺžka šnúry je 23 metrov. Vďaka odolnosti voči prachu a vode IP44 ho možno použiť v interiéri aj exteriéri, pretože je odolný voči striekajúcej vode.

Toto vianočné dekoratívne osvetlenie má celkom 8 rôznych režimov osvetlenia. Sú to v poradí: kombinovať, vlnenie, prerušované, pomalé svetlá, blikanie, slabnutie, žiara, plná farba. Jednofarebná je základná forma osvetlenia, ktorá poskytuje konštantné svetlo. Výberom vlnového režimu LED diódy silnejú a stmievajú sa v rade ako vlna. V prípade segmentového osvetlenia niektoré časti pásika blikajú oddelene. Pre možnosť pomalého osvetlenia, veľmi pomalé blednutie a miznutie. Pri blikaní, podobne ako pri stroboskope, LED rýchlo blikajú na rôznych miestach struny. Možnosť stmievania je veľmi podobná možnosti pomalého osvetlenia, je o niečo rýchlejšia.

Stručne povedané, množstvo možností osvetlenia a príjemné teplé biele svetlo robí túto girlandu dokonale vhodnou na zútulnenie nášho domova.

Vlastnosti

tvar svetielok: LED svetielko
počet LED: 200ks
farba svetla: teplá biela (2550K)
dĺžka: 20m
napájanie: AC220-240V
krytie: IP44
použitie: exteriér/interiér
celková dĺžka: 23m

15,90 €