Modee Lighting LED vianočná reťaz 100 LED 10m multicolor bobule

Vypredané

Reťazové svietidlá Modee Lighting LED sú úžasným a atmosférickým riešením osvetlenia, ktoré je ideálne pre vonkajšie alebo vnútorné svetelné dekorácie. Odporúčame predovšetkým na vianočné obdobie, no ako náladové osvetlenie dokáže navodiť príjemnú atmosféru v každom ročnom období. Táto girlanda robí prostredie útulným a elegantným svojim podmanivým farebným svetlom a mnohými špeciálnymi režimami osvetlenia. Je obzvlášť štýlové, že led čipy boli umiestnené v týchto guľôčkach s priemerom 1 cm.

Reťazec svetiel je vybavený 10 metrovým zeleným káblom, na ktorom je každých 10 centimetrov umiestnených celkom 100 farebných LED diód červenej, modrej, zelenej, žltej a fialovej farby. K 10-metrovej šnúre je pripojená zástrčka štandardu EU pomocou 3 metrového kábla, takže celková dĺžka šnúry je 13 metrov. Vďaka odolnosti voči prachu a vode IP44 ho možno použiť v interiéri aj exteriéri, pretože je odolný voči striekajúcej vode.

Toto vianočné dekoratívne osvetlenie má celkom 8 rôznych režimov osvetlenia. Sú to v poradí: kombinovať, vlnenie, prerušované, pomalé svetlá, blikanie, slabnutie, žiara, plná farba. Jednofarebná je základná forma osvetlenia, ktorá poskytuje konštantné svetlo. Výberom vlnového režimu LED diódy silnejú a stmievajú sa v rade ako vlna. V prípade segmentového osvetlenia niektoré časti pásika blikajú oddelene. Pre možnosť pomalého osvetlenia, veľmi pomalé blednutie a miznutie. Pri blikaní, podobne ako pri stroboskope, LED rýchlo blikajú na rôznych miestach struny. Možnosť stmievania je veľmi podobná možnosti pomalého osvetlenia, je o niečo rýchlejšia

Stručne povedané, množstvo možností osvetlenia a jeho príjemné farebné svetlo robí túto girlandu perfektne vhodnou na zútulnenie nášho domova.

Vlastnosti

tvar svetielok: bobule
počet LED: 100ks
farba svetla: multicolor (červená, modrá, žltá, zelená, fialová)
dĺžka: 10m
napájanie: AC220-240V
krytie: IP44
použitie: exteriér/interiér
celková dĺžka: 13m

13,90 €