LDNIO nabíjačka a nočné svetlo 4xUSB 22W biela

Nástenná nabíjačka LDNIO A4405 s funkciou nočného osvetlenia
LDNIO A4405 je praktická sieťová nabíjačka, ktorá môže fungovať aj ako nočné svetlo. Je vybavená 4 USB portami a ponúka výstupný prúd až 4,4A. Umožňuje Vám tiež vybrať si medzi jasným a slabým svetlom. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a zaisťuje bezpečné používanie.

Nabíja až 4 zariadenia súčasne

Nemusíte čakať, kým sa jedno zariadenie úplne nabije, kým pripojíte ďalšie. Nabíjačka umožňuje používať 4 USB porty súčasne! Produkt ponúka aj výstupné napätie 4,4A a vďaka Auto-ID inteligentne deteguje zapojené zariadenie a prispôsobuje jeho činnosť svojim požiadavkám.

Praktické nočné svetlo

A4405 je nielen funkčná nabíjačka, ale aj malá nočná lampa. Ak ho chcete zapnúť, stačí stlačiť tlačidlo! Môžete si tiež prispôsobiť osvetlenie podľa svojich potrieb. Jednoduchým stlačením a podržaním prepínate medzi jasným a tlmeným svetlom. A čo viac, zariadenie si automaticky pamätá Vaše posledné použité nastavenia a po opätovnom zapnutí ich obnoví.

Starostlivo zvážený dizajn

Nabíjačka vyniká aj vylepšeným, dôkladne premysleným dizajnom. Predstavuje výnimočne moderný a elegantný vzhľad. Pri jeho konštrukcii boli použité kvalitné materiály, čo sa premieta do jeho životnosti a odolnosti voči poškodeniu. Tiež sa nemusíte báť o bezpečnosť nabíjačky či zariadení k nej pripojených.

Vlastnosti

podpora rýchleho nabíjania
nočné svetlo
4x USB
výkon: 22W
max: 4,4A

15,90 €