BlitzWolf BW- OLT6 solárna lampa, 2400mAh

Extrémne výkonné vonkajšie solárne svietidlo od BlitzWolf pôsobivo osvetlí vašu záhradu. Má až štyri svetelné zdroje, tri režimy prevádzky, veľký solárny panel a pohybový senzor. Vďaka vodeodolnosti IP65 sa nezľakne ani veľmi náročných poveternostných podmienok.

Široký svetelný rozsah

Lampa má až 4 svetelné zdroje, takže dokáže osvetliť veľmi veľkú plochu. Ramená lampy sú navyše nastaviteľné, takže si ich môžete nastaviť podľa svojich potrieb.

Vysoko citlivý pohybový senzor

Vďaka vysoko citlivému pohybovému senzoru sa lampa zapne okamžite, keď je zaznamenaný pohyb v rozsahu 120° až 5-7m. Táto funkcia je užitočná nielen vtedy, keď prídete domov neskoro v noci, ale aj na odhalenie neželaných narušiteľov na vašom pozemku.

Tri režimy prevádzky

Svietidlo má tri režimy prevádzky. Môžete ho nastaviť tak, aby sa rozsvietil, keď príde súmrak a zostal svietiť až do úsvitu. Druhý režim spôsobí, že lampa počas noci jemne svieti a pri zaznamenaní pohybu sa na 15 sekúnd veľmi silno rozsvieti. A tretí režim rozsvieti lampu iba pri detekcii pohybu a vypne sa po 15 sekundách.

Nabíjanie solárneho panelu

Lampa sa počas dňa automaticky nabíja pomocou solárneho panelu. Plné nabitie lampy trvá približne 10 hodín (za slnečného dňa) a kapacita batérie je 2400 mAh.

Odolný voči drsným poveternostným podmienkam

Materiály použité na výrobu svietidla sú odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Lampa bola vytvorená pre použitie vonku, takže sa nebojí dažďa ani vysokej teploty. Má stupeň ochrany proti vode IP65 a maximálna prevádzková teplota je do 45°C.

Vlastnosti

pohybový senzor
stmievací senzor

39,90 €