Baseus Nabíjačka mobilných zariadení 3xUSB 17w biela

Kompaktná rýchlonabíjačka Baseus, 3x USB, 17W (biela)
Používate veľa rôznych zariadení a hľadáte spôsob, ako ich rýchlo a bezpečne nabiť? Kompaktná rýchlonabíjačka Baseus má viacportový výstup, ktorý vám umožní pripojiť až 3 zariadenia naraz. Vyznačuje sa širokou kompatibilitou s najpopulárnejšími zariadeniami a poskytuje bezpečné napájanie vďaka vstavanému čipu. Zariadenie je navyše certifikované ROHS a má 6-rýchlostnú ochranu.

Trojité rýchle nabíjanie

Potrebujete rýchlo nabiť viac zariadení? Optimalizujte svoj čas nabíjaním viacerých zariadení naraz pomocou kompaktnej rýchlej nabíjačky Baseus. Zariadenie je možné používať doma aj na cestách. Stavte na pohodlné riešenia!

Bezpečnostný čip

Nabíjačka má inteligentný čip, ktorý prispôsobuje optimálnu intenzitu nabíjania typu pripojeného zariadenia. To zaisťuje lepšie a bezpečnejšie nabíjanie – chráni batériu a zabraňuje prehriatiu.

Vylepšená ochrana

Nabíjačka zaisťuje bezpečné doplnenie energie automatickým prepnutím do konzervatívneho režimu nabíjania. Chráni tak zariadenie pred prebitím. 17W nabíja batériu od 0 do 80% a konzervatívne nabíjanie batérie od 80%-90%. Okrem toho má nabíjačka až 6 režimov ochrany zariadení, ako napr. napäťová ochrana, ochrana proti preťaženiu, teplotná ochrana a ochrana proti skratu.

Široká kompatibilita

Nabíjačka sa vyznačuje vysokou kompatibilitou, pomocou nej nabijete väčšinu obľúbených telefónov a slúchadiel. Vyznačuje sa širokým rozsahom vstupného napätia AC 100-240 V a spĺňa globálne špecifikácie pre vstupné napätie.

Jedinečný dizajn

Zariadenie sa vyznačuje malými rozmermi a nízkou hmotnosťou, takže ho môžete nosiť stále so sebou. Užite si pohodlie, ktoré Vám poskytuje kompaktná rýchlonabíjačka Baseus.

Vlastnosti

podpora rýchleho nabíjania
3x USB
USB1/USB2/USB3: 2,4A
USB1+USB2/USB2+USB3: 3,4A
USB1+USB2+USB3: 3,4A
napájanie: 5V

10,90 €