Flexi 10

BALÍČEK FLEXI 10

PRE PRIAZNIVCOV VLASTNEJ VOĽBY

Máte individuálne požiadavky a uprednostňujete kvalitu pred kvantitou? Ak sa tiež radíte medzi vyznávačov kvality, budete z variabilného balíčka FLEXI 10 nadšení. Vytvoríte si ho zo svojich 10 obľúbených programov. Programy je možné navyše kedykoľvek jednoducho zmeniť. Je to tak jednoduché, že to zvládnu nie len skúsení oteckovia, ale aj ostatní členovia rodiny. Vychutnajte si skutočnú slobodu voľby!

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV na 2 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Váš aktuálny výber programov nájdete v Zákazníckej zóne. Zmeny programov môžete vykonávať aj opakovane v Zákazníckej zóne alebo prostredníctvom Zákazníckeho servisu. Prvé dve zmeny v kalendárnom mesiaci sú zadarmo, každú ďalšiu zmenu môžete vykonať po odoslaní platobnej SMS v tvare "ZMENAmezeraČÍSLODEKÓDOVACÍKARTY", na telefónne číslo 8877. Cena SMS je 1 €.

DO BALÍČKA FLEXI 10 SI ZVOĽTE 10 PROGRAMOV Z TEJTO PONUKY

+ 51 programov balíčka Digital ZADARMO