Superfire T56 kempingová lampa, 220 lm


Kempingová lampa

Kód produktu:

SV SUPRFIR T56

EAN:

6975515771100

Výrobca:

SUPERFIRE

Minimálny odber:

1ks

T56

Záruka:

24 mesiacov

Kempingová lampa Superfire T56 je ideálna pre rôzne situácie. Zariadenie svieti s jasom 220 lm a jeho maximálny rozsah je 210 metrov. K dispozícii sú 4 svetelné režimy, ktoré máte k dispozícii a môžete tiež upraviť úroveň jasu. Je vybavený silnými magnetmi a rukoväťou, ktorá vám umožní pripevniť a prenášať lampu. Je poháňaný 3 batériami AA (nie je zahrnutý) a jeho pracovný čas je 2 hodiny.

Rôzne svetelné režimy

Prispôsobte si prevádzku prístroja svojim potrebám. Lampa Superfire ponúka 4 rôzne svetelné režimy, takže si môžete zvoliť osvetlenie takmer pre každú situáciu. K dispozícii sú režimy Lucerna, Červený blesk, Blesk a Červený SOS. Okrem toho môžete upraviť úroveň jasu svetla nastavením výšky lampy.

Premyslený dizajn

Prístroj je vybavený praktickou rukoväťou, ktorá umožňuje jeho pohodlné prenášanie, ako aj zavesenie napríklad na konár. Má tiež zabudované magnety, ktoré umožňujú pripevniť svietidlo napríklad na karosériu auta. Na jeho výrobu bol použitý odolný materiál ABS, ktorý sa vyznačuje mimoriadnou odolnosťou voči opotrebovaniu či poškodeniu.

Použite ako chcete

Model T56 bol vytvorený s ohľadom na rôzne scenáre použitia. Lampa sa bude skvele hodiť pri opravách áut, kempovaní, kutiloch či večerných prechádzkach. Využijete ho ako zdroj núdzového osvetlenia pri nečakanom výpadku prúdu. Vaše možnosti sú takmer neobmedzené.

Vlastnosti

svietivosť: 220 lm
výkon: 5W
výdrž: do 2h
krytie: IP43

16,90 €