Superfire FF7-B solárna lampa 28VV, 2400mAh

SuperFire FF7-B je solárna lampa, ktorá presne osvetlí akékoľvek miesto, ktoré sa rozhodnete umiestniť ho. Je vhodný na použitie v domácnosti aj na ulici. Omni-smerové a širokouhlé rozstupy LED diód poskytuje pohodlné osvetlenie aj v najtemnejšej noci a ľahká montáž vám umožňuje zavesiť ju na takmer akúkoľvek stenu.

Zapne sa, keď si blízko

FF7-B má extrémne citlivý detektor pohybu, ktorý môžete použiť tromi spôsobmi. V prvom režime sa lampa zapne, keď detekuje pohyb a úplne sa vypne po 20 sekundách, keď sa vzdialite od poľa senzora. V druhom režime sa žiarovka zapne, keď sa deteguje pohyb, a jemne stlmí svetlo po 20 sekundách, zatiaľ čo tretí režim je opačným opatrením - jemné svetlo zosilňuje, keď snímač zistí pohyb.

Ekologický a efektívny

Svetlá Superfire šetriace ekologické a energeticky efektívne generujú presne nulové poplatky za elektrinu ročne. Vďaka solárnemu panelu vyrobenému z polysilikónu sa FF7-B počas dňa nabíja, premieňa slnečné lúče na elektrinu a vychutnajte si osvetlenie bez poplatkov!

Kontrola s minimálnym úsilím

Ďalšou výhodou lampy je to, že ju nemusíte ovládať manuálne, pretože sa automaticky zapne, keď sa okolo zotmie a vypne sa, keď sa dostane do svetla. Okrem toho má ľahko použiteľné diaľkové ovládanie, s ktorým môžete svetlo zapnúť alebo vypnúť vo vhodnom okamihu, nastaviť režim prevádzky, o ktorú máte záujem, a ak je to potrebné, aktivujte tiež signál SOS.

Trvanlivosť celé roky

Je pozoruhodné, že je dlhovekosť, ktorú má lampa. Mimoriadne výkonné a efektívne LED diódy poskytujú jasné osvetlenie s nízkou spotrebou energie, takže bude slúžiť mnoho rokov, keď ho potrebujete. Kryt FF7-B je vyrobený z plastu ABS s vysokou hustotou. Chráni lampu pred pádmi, robí ju odolnou voči vode (IP54) a teplote (-10 ~ 45 ° C), takže môže úspešne žiariť v akýchkoľvek poveternostných podmienkach, čo neovplyvní jej úroveň opotrebenia.

Vlastnosti

výdrž: 6-20 h
dosah: 8-10 m
krytie: IP54

23,90 €