Sonická zubná kefka FairyWill FW-507 PLUS ružová

Očarte každého oslnivým úsmevom. Sonická zubná kefka FairyWill FW507 schválená ADA generuje vibrácie rýchlosťou až 40 000 za minútu a ponúka na výber 5 režimov. Je tiež vybavený inteligentným 2-minútovým časovačom. Jeho batéria s dlhou výdržou poskytuje až 30 dní používania na jedno nabitie. Dodáva sa aj s vymeniteľnými hrotmi

Ešte dôkladnejšie čistenie

Vysoká frekvencia vibrácií poskytuje sonickej zubnej kefke FW507 dôkladné vyčistenie už za 2 minúty! Je tiež vybavený inteligentným časovačom, ktorý vám každých 30 sekúnd poskytne krátku pauzu, aby vám pripomenul, že máte zmeniť oblasť úst, ktorú si čistíte. Po 2 minútach sa zubná kefka automaticky vypne.

Na výber 5 prevádzkových režimov

Prispôsobte činnosť zubnej kefky svojim potrebám. Zariadenie ponúka na výber 5 režimov. Clean je ideálny na každodenné použitie, zatiaľ čo White vás zbaví aj toho najodolnejšieho povlaku a škvŕn. Masážny režim masíruje vaše ďasná a režim Polish leští predné zuby. K dispozícii je aj jemný režim Sensitive.

Vodeodolný

Bez obáv používajte zubnú kefku v sprche alebo vo vani. Je vodotesný IPX7. Po každom použití ho tiež môžete pokojne umyť pod tečúcou vodou, čím predĺžite jeho životnosť a znížite riziko množenia baktérií.

Vrátane vymeniteľných hrotov

Sada obsahuje 8 vymeniteľných hrotov zubnej kefky. Môžete ich rozdeliť medzi členov vašej rodiny alebo si ich nechať pre seba ako rezervu. Nemusíte ani pamätať na ich výmenu! Po určitom čase začnú farebné štetiny hrotu blednúť, čo znamená, že by ste ho mali vyhodiť a nainštalovať nový.

Dlhá doba chodu

Táto zubná kefka je vybavená batériou s dlhou výdržou, vďaka ktorej vám bude perfektne slúžiť až 30 dní na jedno nabitie. Nabitie trvá približne 4 hodiny. Zariadenie podporuje napäťový rozsah 110-240V, čo znamená, že ho jednoducho pripojíte nielen k bežnej sieťovej nabíjačke, ale napríklad aj k powerbanke alebo notebooku.

VlastnostiPríslušenstvoNa stiahnutie

počet vibrácií: až 40000 za minútu
vodeodolnosť: IPX7
používanie na 1 nabitie: až 30 dní
doba nabitia: cca 4 h

32,90 €