Sonická zubná kefka Fairywill FW-2001 žlto-modrá

Očarte každého oslnivým úsmevom. Sonická zubná kefka FairyWill FW507 schválená ADA generuje vibrácie rýchlosťou až 40 000 za minútu a ponúka na výber 5 režimov. Je tiež vybavený inteligentným 2-minútovým časovačom. Jeho batéria s dlhou výdržou poskytuje až 30 dní používania na jedno nabitie. Dodáva sa aj s vymeniteľnými hrotmi

Sonická detská zubná kefka FairyWill FW-2001

Pomôžte svojmu dieťaťu postarať sa o ústnu hygienu. Sonická zubná kefka FairyWill FW-2001 je prispôsobená pre najmenších používateľov a vyznačuje sa zaujímavým farebným dizajnom. Je vybavená inteligentným 2-minútovým časovačom a ponúka na výber 3 režimy čistenia. Súprava obsahuje aj vymeniteľnú trysku a puzdro s ozdobou zajačie uši.

Dôkladné a bezpečné čistenie

So sonickou technológiou zubná kefka vibruje rýchlosťou až 38 000 za minútu, čo znamená, že dokáže účinne eliminovať baktérie, zvyšky jedla a iné nečistoty. Mäkké štetiny sú bezpečné pre vaše zuby a ďasná a ďalšie úchytky na zadnej strane Vám umožnia vyčistiť si jazyk

Sleduje čas čistenia vášho dieťaťa

Už sa nemusíte pýtať, či si Vaše dieťa umýva zuby dostatočne dlho. Zubná kefka má inteligentný časovač, ktorý Vášmu drobcovi každých 30 sekúnd pripomenie s krátkou prestávkou, aby zmenilo oblasť, ktorá sa má čistiť. Po 2 minútach zariadenie automaticky prestane fungovať.

3 režimy čistenia

Zubná kefka Vám umožňuje vybrať si z 3 režimov čistenia, vďaka čomu je ideálna pre deti rôzneho veku. Soft je vhodný pre najmenších používateľov vo veku od 3 do 6 rokov. Clean je vhodný pre deti od 7 do 12 rokov. Dvanásťroční a starší používatelia si môžu vychutnať masážny režim.

Dlhá výdrž batérie

Nemusíte sa obávať príliš častého nabíjania. Táto zubná kefka má batériu s dlhou výdržou, ktorá jej umožňuje vydržať až 21 dní pri plnom nabití. Môžete ho pohodlne nabíjať pomocou priloženého USB kábla.

Určené pre najmladších používateľov

Ergonomická rukoväť kefky dokonale padne do malých ručičiek a Vaše dieťa sa s ňou bude cítiť pohodlne. Veselé farby oslovia najmenších používateľov a roztomilý kufrík so zajačími uškami uľahčuje prepravu. A čo viac, výrobok je vyrobený z bezpečného materiálu bez BPA a je vodotesný IPX7.

Vlastnosti

počet vibrácií: až 38000 za minútu
vodeodolnosť: IPX7
používanie na 1 nabitie: až 21 dní
doba nabitia: cca 6 h

20,90 €