Smart hodinky Haylou RT2 čierne

Starajte sa o svoje zdravie, zlepšujte svoju kondíciu a nikdy vám neunikne dôležitá správa. Inteligentné hodinky Haylou RT2 monitorujú srdcový tep, spánok a saturáciu krvi kyslíkom, ponúkajú až 12 športových režimov a v reálnom čase vás upozornia na prichádzajúce notifikácie. Vyniká vodeodolnosťou IP68 a dlhou výdržou batérie až 20 dní na jedno nabitie. Pohodlný prístup k jeho funkciám poskytuje dotykový displej Retina HD.

12 športových režimov

Zvýšte efektivitu svojich tréningov a užite si lepšiu kondíciu. Inteligentné hodinky RT2 zaznamenávajú v reálnom čase prejdenú vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie, tep počas cvičenia a ďalšie údaje. Umožňuje vám tiež vybrať si z 12 športových režimov. Beh, bicyklovanie, trekking, joga, alebo nebodaj gymnastika? Vyberte si svoj obľúbený šport alebo vyskúšajte niečo nové!

Prehľadný HD displej

Inteligentné hodinky sú vybavené okrúhlym dotykovým displejom Retina s rozlíšením 360 ppi, ktorý poskytuje jasný a čitateľný obraz aj na jasnom slnečnom svetle. Je vyrobený z odolného 2,5D skla. Jeho dizajn si tiež môžete prispôsobiť podľa svojich preferencií. RT2 má niekoľko vstavaných dizajnov obrazovky a špecializovaná aplikácia ponúka ešte viac. Môžete tiež použiť svoju obľúbenú fotografiu, aby ste obrazovke inteligentných hodiniek dodali jedinečný nádych.

Dlhá pracovná doba

Nebojte sa, že budete musieť svoje inteligentné hodinky často nabíjať. RT2 je vybavený odolnou batériou, ktorá má kapacitu 330mAh. Práve vďaka nej dokáže plne nabité zariadenie pracovať až 12 dní pri bežnom dennom používaní alebo až 20 dní v základnom režime.

Nič dôležité vám neunikne

Spárujte inteligentné hodinky s telefónom a určite vám nič dôležité neunikne. RT2 vás okamžite upozorní na prichádzajúce správy, hovory a upozornenia. Je kompatibilný s mnohými populárnymi aplikáciami. Teraz môžete mať všetko dôležité vždy na dosah ruky – stačí zdvihnúť zápästie!

Pomôžte vám starať sa o svoje zdravie

Držte prst na pulze a získajte schopnosť rýchlo reagovať na akékoľvek alarmujúce príznaky. Smartwatch RT2 dokážu merať saturáciu krvi kyslíkom – jeho príliš nízka hladina často vedie k únave, nedostatku energie a problémom s koncentráciou. Zariadenie tiež umožňuje merať tep v reálnom čase až 24 hodín denne. Vylepšený snímač zaisťuje väčšiu presnosť a synchronizácia s aplikáciou vám umožní sledovať zmeny.

Dávaj na seba pozor

Inteligentné hodinky ponúkajú ešte viac funkcií, ktoré vám pomôžu starať sa o svoje zdravie. Monitorovanie spánku vám pomôže lepšie pochopiť, ako fungujú vaše biologické hodiny a odstrániť návyky, ktoré negatívne ovplyvňujú kvalitu vášho nočného odpočinku. RT2 vám tiež pripomenie, aby ste sa hýbali, ak príliš dlho sedíte, počítate kroky a spálené kalórie počas dňa a dokonca vám pomôže vykonávať relaxačné dychové cvičenia.

Pridané vlastnosti

Využite ďalšie funkcie inteligentných hodiniek, ktoré vám uľahčia život. RT2 vám umožňuje na diaľku ovládať hudbu prehrávanú z telefónu, ako je prepínanie skladieb alebo nastavenie hlasitosti. Poskytuje tiež pohodlný prístup k informáciám o počasí a umožňuje vám lokalizovať váš spárovaný telefón. Ponúka aj funkciu času.

Ľahké, pohodlné, vodeodolné

Zariadenie bolo vytvorené tak, aby vyhovovalo rôznorodým potrebám používateľov. Jeho remienok bol vyrobený z materiálov šetrných k pokožke a je mimoriadne pohodlný. Okrúhly kovový rám pôsobí veľmi elegantne a chráni inteligentné hodinky pred potom alebo dažďom. Puzdro RT2 je mimoriadne odolné a jeho ergonomický dizajn umožňuje pohodlné používanie. Zariadenie je tiež odolné voči vode IP68 - môžete ho teda mať na zápästí napríklad pri cvičení alebo umývaní rúk.

VlastnostiNa stiahnutie

krytie: IP68
podpora bluetooth 5.0
batéria: 330mAh
výdrž batérie až 20 dní
12 tréningových režimov

60,00 €