BliztWolf BW - OLT4 solárna lampa , 1800 mAh

3-dielne, nastaviteľné solárne svietidlo so senzorom detekcie pohybu. Má 128 LED lámp a svetelný tok dosahuje 700 lúmenov. Konštrukcia je mobilná, takže si ju ľahko upravíte podľa svojich potrieb. Senzor detekcie pohybu dosahuje extrémne veľkú vzdialenosť, pretože dosahuje uhol až 120 stupňov. Navyše má vodotesný systém IP64.

Dobre premyslený dizajn

Keď senzor zaznamená pohyb človeka alebo zvieraťa na vzdialenosť až 8 metrov, svietidlo sa okamžite rozsvieti. Široký uhol svetla osvetlí veľkú časť vašej záhrady. Pohyblivý driek lampy si môžete nastaviť ako chcete. Každá z troch častí je nastavená na otočenie o 270 stupňov. Doba svietenia detekciou pohybu je 30 sekúnd, pričom samotné svetlo má biely studený odtieň.

Osvetlite každý uhol

S novou solárnou lampou BlitzWolf rozžiarite každé zákutie skryté v tme. Všetky tri časti sú pohyblivé, dve strany sa dajú zložiť o 90 stupňov. Hlavná časť sa otáča až o 100 stupňov a solárny panel môže zmeniť polohu o 20 stupňov. Všetko bolo premyslené tak, aby ste zo svojej lampy vyťažili maximum.

Najvyššia kvalita

Polysilikátová, široká vrstva solárnych panelov poskytuje efekt 17-percentnej premeny slnečnej energie. Počas jedného dňa, až asi 6/7 hodín, dokáže lampa vyprodukovať potrebný výkon, aby vám najlepšie slúžila v noci. Kapacita batérie je 1800 mAh, takže sa postarajú o svetlo okolo vášho domova celú noc.

Robustné a odolné

Navrhnuté tak, aby vydržali drsné poveternostné podmienky, ideálne na osvetlenie vášho domáceho prostredia. Vstavaný vodotesný systém IP64 úplne chráni lampu pred zaplavením. Je tiež odolný voči zbytočnému zahrievaniu, aby nespôsoboval požiare. Najlepšia okolitá teplota, v ktorej by sa mal nachádzať, je približne od 0 do 45 stupňov Celzia.

Vlastnosti

pohybový senzor
stmievací senzor

35,90 €